Hakkımızda

Wilary 2019 yılının ağustos ayının sonlarında kurulan bir web sitesidir. İçeriğinde özgün bir şekilde hazırlanan dünyanın birçok yerinde bilinen ve bilinmeyen(teorik-varsayım) bilgilerin tek bir sitede toplanması üzerine kurulmuştur.

PROJE NASIL OLUŞTU?

Wilary projesi günümüz şartları göz önünde bulunarak ortaya çıkan bir projedir. Proje içeriği dünya üzerinde var olan ve teori’de kalan tüm bilgilerin tek bir çatı altında toplanması üzere harekete geçirilen bir projedir.

AMACI

Wilary amacı tüm bilgilerin halka açık olarak sunulması ve isterse kullanıcının ’da site içerisine bilgi eklemesine olanak sağlayan bir web sitesidir. Eklenen içerikler belli bir sistem taramasından geçirildikten sonra onaylanır ardından wilary üzerinde yayınlanır. Yanlış bilgi verilen bir içerik hakkında kullanıcı iletişim sayfası yolu ile bizimle iletişime geçebilir ve yanlış bilgiyi düzeltme talebinde bulunabilir.

NASIL İÇERİK EKLENİR?

Öncelik olarak yapmanız gereken şey wilary.org sitesine üye olmanız ardından. Site yetkilileri ile iletişime geçip kendinizi kısa ve öz bir şekilde tanıtmanız gerekiyor. Daha sonra web sitesinde içerik eklemek istediğinizi belirttikten sonra mesajınız incelenir. Ardından talebinizin onaylandığına dair bir geri dönüt alırsınız. Nasıl içerik yazılır? İle ilgili ekstra olarak videolu anlatım gelecektir. Ayrıca içerik yazımı ile ilgili kuralları, kurallar sayfasında bulabilirsiniz.

Her Saniye Büyüyoruz
Bağış! Sitemizin Büyümesine Katkı Sağla!