Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Wilary.org üzerinden kullanıcıların Wilary.org’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı, korunması ve diğer detaylar düzenlenmektedir.

Wilary.org Kullanıcıların adı – soyadı, doğum tarihi, e-posta adresi, gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak kaydedilmektedir.

Wilary.org kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen temel esaslara dayanmakta haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacaktır. Ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılabilmektedir.

Wilary.org, kişisel bilgilerin ve Wilary.org kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini temin etmek için gerekli önlemleri almaktadır. Wilary.org bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Wilary.org tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Wilary.org ’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi söz konusu değildir. Kullanıcının özel bilgileri, Wilary.org haricinde yalnızca kendisi tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kendisi tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Wilary.org tarafından da güncellenebilecektir.

Wilary.org, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Wilary.org tarafından sunulan hizmet kalitesinin daha iyi hale getirilmesi ve site faaliyetlerinin daha iyi bir şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildiriler doğrultusunda kullanıcın özel bilgileri, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; yapılan ve yapılmakta olan işlemlerde gerek görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Wilary.org, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel verilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilir ve güncelleyebilirler.

Wilary.org internet sitesini ziyaret eden her birey, Wilary.org gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Her Saniye Büyüyoruz
Bağış! Sitemizin Büyümesine Katkı Sağla!