EN İYİ YAPILACAKLAR LİSTESİ UYGULAMALARI SİZ İNDİRDİNİZ Mİ?
okumaya devam edin. Yapılacaklar listesi uygulamaları akademik yaşamın en üstünde kalmanıza yardımcı olabilecek en iyi organizasyon araçlarını derledik. Kısa listemiz de olmayan kişisel bir favoriniz varsa, yorumlarda bize bildirin.
Ayrıntılar
Her Öğrencinin Telefonunda Olması Gereken En İyi  Not Alma Uygulamaları
Öğrenci olduğunuzda takip etmeniz gereken çok şey var. Ders notları, sınav tarihleri, denemeler ve grup projeleri - çoğu insan beyninin kendi başlarına halledebileceğinden daha fazlası
Ayrıntılar
Siyah Galaxy Note 20 Ultra’nın Görüntüleri sızdırıldı
Unpacked etkinliğiyle topları yılın ikinci yarısına yükseltmeye hazırlanıyor. Daha önce bildirildiği gibi, cihazlar 5 Ağustos'ta güncellenmiş Galaxy Z Flip, Galaxy Tab 7 ve tamamen yeni Galaxy Beans
Ayrıntılar
Xiaomi Yeni Bir 108MP Kameralı Telefon Üzerinde Çalışıyor
Xiaomi başka bir 108MP kameralı akıllı telefon üzerinde çalışıyor olabilir. Şirketin 64MP kamera ile birlikte 108MP kameralı bir telefon üzerinde çalıştığını söyleyen yeni bir rapor ortaya çıktı.
Ayrıntılar
Hindistan’dan sonra ABD’de , TikTok’u Yasaklıyor Peki Türkiye?
Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Fox News ile yaptığı röportajda ABD hükümetinin kesinlikle TikTok dahil olmak üzere Çin uygulamalarını yasaklamaya çalıştığını söyledi:
Ayrıntılar
Apple Kullanıcılarını Üzdü iPhone 12 Neden Gecikecek?
Prizin kaynaklarına göre, iPhone 12'nin önümüzdeki dört varyantının tümü, koronavirüs pandemisinin neden olduğu üretim kesintileri nedeniyle bir ila iki ay gecikecek.
Ayrıntılar
Akıllı Telefonların En Büyük Bataryası Geliyor Samsung Galaxy M41
Ekran sorunları nedeniyle hurdaya ayrıldığı bildirilen Samsung Galaxy M41 sürpriz bir dönüş yaptı. 3C sertifikasyon sitesinde, habersiz Galaxy M41 olabilen yeni bir M serisi akıllı telefon görüldü.
Ayrıntılar
Yeni Samsung Galaxy Tab S7 Sızdı! Yakında piyasaya sürülecek
Samsung Galaxy Tab S7'nin bize neler sunabileceğini dört gözle bekliyoruz ve son birkaç gün içinde birkaç yeni sızıntı, tabletin yakın gelecekte dünyaya gösterilebileceğini gösteriyor.
Ayrıntılar
Reddit ve LinkedIn, iOS Uygulamalarında Panoya Göz Atmayı Düzeltecek!
İOS 14'teki pano gizliliği özelliği, daha büyük geliştiricilerin uygulamalarının meraklı davranışlarını azaltmalarını istiyor. Başlamak için Reddit, Verge'ye yaptığı açıklamada, Urspace.io ku
Ayrıntılar
Microsoft İki Büyük Hata için Windows Güncelleştirmesi Yayınladı
Microsoft dün, yüz milyonlarca Windows 10 ve Server sürümünün kullanıcılarını etkiledi. Bu iki yüksek riskli güvenlik açığını düzeltmek için bant dışı yazılım güncelleştirmelerini sessizce yayımladı.
Ayrıntılar
WhatsApp QR Kodla Yeni Kişiler Eklemenizi Sağlıyor
Yakında başka bir kullanıcının QR kodunu kişilerinize eklemek için tarayabileceksiniz, artık bir telefon numarasını manuel olarak girmeyeceksiniz.Hatırlayacağınız gibi, WhatsApp bu özelliği bir
Ayrıntılar
Kolay ve Güvenli Bir Şekilde YouTube Videoları Nasıl İndirilir?
YouTube'un normal, ücretsiz sürümünden video indirmenin sitenin hizmet şartlarına aykırı olduğunu unutmayın. Bu da başka bir sorun getiriyor: Bu nedenle, çevrimiçi bulacağınız YouTube videolarını indirmenin birçok yolu, spam yazılımı ve gölgeli reklamlarla dolu oldukları için oldukça tehlikelidir.
Ayrıntılar
Her Saniye Büyüyoruz
Bağış! Sitemizin Büyümesine Katkı Sağla!